JIŽ 10 LET S VÁMI :)

Výběr měny:

Přihlášení
X
0produktů0,00 Kč s DPHKošík

Potahovací a modelovací hmoty na dorty

Potahovací a modelovací hmoty vynikajících vlastností pro výrobu dokonalých cukrářských výrobků a dekorací. Široký sortiment nejvyšší kvality. --- Cukrářské potahovací a modelovací hmoty jsou korunou dozdobení dortů a zákusků. Dělí se podle účelu použití, ale také podle složení.

Jestli s nimi chcete potahovat povrch dortů, vyberte hmoty potahovací např. Smartflex Velvet nebo Formix. Ty vynikají svou pružností a snadnou propracovatelností. Hmoty s označením Velvet nabízíme také již obarvené v široké škále odstínů.

Pokud chcete modelovat různé figurky, doporučujeme např. Smartflex Model nebo Saracino. Hmoty s obsahem kakaového másla jsou ideální na všechny druhy dekorací a zejména těch složitějších. Jsou tvárné a udrží váhu výrobku. Zůstávají dlouho měkké, ale pevné. Spoje se dají zahladit do ztracena.

Na tvorbu květin se hodí hmota označená jako Flower nebo gumpasta. Tu lze vyválet na velice tenký až lehce průhledný plát. Tím získají vaše květinové vazby na věrohodnosti a obdarovaní je jen stěží rozeznají od skutečných květin.

V nabídce nechybí ani pravý marcipán, hmota vyrobená z mletých mandlí opravdu delikátní chuti. Je vhodná na potahování i modelaci. Tu u nás naleznete v několika barvách, ale samozřejmě i přírodní v jemném champagne odstínu.

Hmoty je nutné uchovávat v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychaly a tudíž netvrdly.

Smartflex Flower

Obrázek k výrobku Smartflex Flower 0,7 kg Modelovací hmota určená pro výrobu dokonalých květinových dekorací. Díky její elasticitě docílíte realistického designu. --- Modelovací hmota speciálně vyrobená na tvorbu cukrových květin. Její velkou předností je vysoká pružnost a proto ji lze vyválet na velice tenký, částečně průhledný plát. Po vykrojení příslušného tvaru a případného umístění na <strong><a href="https://www.dortisimo.cz/aranzovaci-pomucky" target="_blank">floristický drátek</a></strong>, rychle zasychá a drží svůj tvar. Když se při pokojové teplotě dosuší, lze jednotlivé díly spojovat, pomocí <strong><a href="https://www.dortisimo.cz/aranzovaci-pomucky" target="_blank">floristické pásky</a></strong> či <strong><a href=" https://www.dortisimo.cz/zelatiny-gely-a-lepidla " target="_blank">potravinářského lepidla</a></strong>, do květinových vazeb.<br /> Je dobře barvitelná <strong><a href="https://www.dortisimo.cz/gelove-potravinarske-barvy" target="_blank">gelovými barvami</a></strong> na širokou škálu odstínů. Při tvorbě květin a rostlin se používají i <strong><a href="https://www.dortisimo.cz/prachove-potravinarske-barvy" target="_blank">prachové barvy</a></strong>, které působí přirozeným dojmem a lze s nimi stínovat. <P>Nabízíme ji s vanilkovou příchutí.<BR/><br /> Dostupná je ve velikostech 250 g, 1 kg a 4 kg a je <strong>bezlepková.<BR/><br /> Hmotu uchovávejte v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychala a tudíž netvrdla.</strong></P>

Saracino

Obrázek k výrobku 8893 - Modelovací hmota Saracino tělová 1 kg Speciální modelovací hmota používaná světovými cukrářskými designery, která získala v roce 2017 první cenu časopisu Cake Masters Magazine, jenž je přední uznávanou publikací v cukrářském oboru. <br /> Bílá i barvená modelovací hmota sametově jemné konzistence s kakaovým máslem je ideální na všechny druhy dekorací a zejména těch složitějších. Je tvárná a udrží váhu výrobku. Zůstává dlouho měkká, ale pevná. Spoje se dají zahladit do ztracena. Při tvorbě složitějších figurek, doporučujeme mezi jednotlivým vrstvením nechat hmotu několik minut zavadnout. Hmota by měla mít pokojovou teplotu. Při té využijete jejích nejlepších modelovacích vlastností, jelikož kakaové máslo taje při teplotě 33°C. Je dobře barvitelná <B><U><a href="https://www.dortisimo.cz/gelove-potravinarske-barvy" target="_blank">gelovými barvami</a></U></b> na širokou škálu odstínů. <br /> Chutná jemně po kakaovém másle. Dostupná je ve velikostech 250 g a 1 kg. Pouze v bílé variantě nabízíme i 5 kg. <br /> Dále doporučujeme Saracino Pasta Scultura, hmotu vyrobenou z čokoládové polevy. Konzistence je charakteristická pro sochařské hmoty jako je např. hlína. Docílíte s ní naprosto neviditelných spojů, takže lze hmotu vrstvit a následně zahlazovat a tím se vám otevírají zcela nové možnosti pro vaši tvorbu. <br /> Na rozdíl od klasických čokoládových hmot, obsahuje méně olejů, což umožňuje barvení povrchu prachovými barvami krátce po dokončení.<br /> V nabídce nechybí ani modelovací čokolády a to v tmavém i světlém provedení.<br /> Firma Saracino nezapomněla ani na ty, kteří tvoří květinové vazba. Pro ty je tu Gum pasta, extrémně elastická hmota, která nevysychá okamžitě a tím dává dostatek času pro snadnou úpravu případných nedokonalostí.<br /> Má také jemnou vůni i chuť a lze ji snadno barvit jak gelovými, tak <B><U><a href="https://www.dortisimo.cz/prachove-potravinarske-barvy" target="_blank">prachovými barvami</a></U></b>.<br /> Všechny druhy hmot uchovávejte v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychala a tudíž netvrdla.

          

 

Platební metody

 

Partneri

Odběr novinek

 

 

Dortisimo.cz - váš specialista na cukrářské potřeby. V nabídce naleznete potahovací hmoty, cukrářské potřeby, potravinářské barvy, fondány i vykrajovátka na cukroví a další suroviny a potřeby pro domácí pečení.  Vyšperkujte svoje domácí oslavy profesionálními dorty a dezerty!

 

Dortisimo.cz má výhradní zastoupení značek  : Smartflex, Food Colours, 4Cake, Fractal

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

© 2019, Dortisimo.cz, Všechna práva vyhrazena Dortisimo.cz | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop na míru  AiShop

Facebook