Vítejte na našich nových stránkách Dortisimo.cz . Prosíme o strpení než vše doladíme a bude fungovat na 100%.Případně postřehy nám zašlete na office@dortisimo.cz

Cesil Silikonová forma Diamantové srdce

Cesil Silikonová forma Diamantové srdce
Výrobce: Cesil
Katalogové číslo: 33328
EAN: 8682397823213
Omezený počet kusů
Barva formy se může lišit!
Skladem
69,00 Kč s DPH / ks
69.00

Máme tu pro vás ideální řešení, jak výrazně zkrátit přípravu a ušetřit cenný čas, který můžete využít na další tvůrčí procesy.- vaši novou tajnou zbraň pro vytváření dokonalých dezertů a dekorací!

Tento produkt vám zaručí rychlý a dokonalý výsledek, a to s minimem úsilí. Vhodná nejen na marcipán, ale také na modelovací hmoty, čokoládu - nabízí široké spektrum použití. Jde o produkt, vyrobený z vysoce odolného a flexibilního silikonu, který zaručuje, že vaše výtvory budou mít vždy dokonalý výsledek. Silikonová forma se snadno čistí. Začněte své kulinářské dobrodružství s naší silikonovou formou na marcipán a ukažte světu, jak vypadá skutečná mistrovská práce.

Rozměry: 5,5 x 6,2 cm

Použití: Do formičky natlačíme modelovací hmotu, která nesmí z formičky vystupovat. Pak na cca 10 minut vložíme do mrazáku. Poté hmotu vytlačíme ven. Výlisek necháme oschnout neboť se vlivem rozdílu teplot orosí.

Cesil Silikonová forma Diamantové srdce

phone +420739699384
logo

Získejte věrnostní slevu na váš nákup 3 - 10%.

Naposledy prohlížené zboží

Zaujaly vás naše produkty?

Chtěli byste s námi spolupracovat?

Jste

obchod?

Mám zájem

Jste

výrobna?

Mám zájem

Jste

influencer?

Mám zájem
přihlaste se k našemu

NEWSLETTERU

Chcete dostávat novinky, akce a další informace přímo do emailu?
Přihlašte se k odběru.